Slot Siteleri

Slot siteleri, günümüzde en çok tercih edilen web alanlarının başında geliyor. Özel şekilde tasarlanmış olan sayfa üzerinden slot katılımını yapmak oldukça kolaydır. Bu noktada oyunun tüm kurallarını bilmek gerekiyor. Firmaların genel özellikleri de öne çıkan bir diğer husustur.

Netent Slotları

Slot denildiği zaman akla gelen birçok farklı işletme söz konusudur. Netent slotları bunlardan birisidir. Şu oyunlar üzerinden şansınızı rahatlıkla deneyebilirsiniz;

 • Divine Fortune, eski dönemleri anlatan ve mitoloji temasının dikkat çektiği bir oyundur. Arslan, yılan saçlı kadın, şahin ve bunun gibi değişik semboller söz konusudur. Slotlarda hem Wild hem de Scatter simgeleri dikkat çeker. 3 satır ve 5 makaradan oluşur.
 • Slot siteleri erişim sonrasında Starburst oyununu da oynayabilirsiniz. Bunun özellikleri arasında ödeme wild sembolünün bulunması öne çıkar. İlgili simge geldiği zaman bunu değişik karakterlerin yerine kullanmak çok zor olmayacaktır. Bu da doğal olarak avantaj sağlar.
 • Uzaylılar anlamına gelen Aliens oyununda 15 tane ödeme hattı vardır. Geri ödeme yüzdesinin ise tam 96.4 olduğunu görmekteyiz. Scatter, bonus ve wild özellikleri sayesinde avantaj sunar.

EGT Slotları

EGT slotları firmaların sunmuş olduğu bir diğer oyun kategorisi olarak dikkat çekiyor. Bu slotlar şöyledir;

 • Son derece klasik bir slot oyunu olarak karşımıza çıkan 40 Super Hot, 5 tane makaraya sahiptir. 4 sıralıdır. Wild sembolü olarak 7 rakamı kabul edilmiştir. Yıldız ise Scatter şeklinde oyun içinde yer alır.
 • Shining Crown, firmanın orta çağ temalı bir slot oyunu olarak karşımıza çıkar. Otomatik döndürme özelliği söz konusudur. Bunun yanı sıra oyunda yıldız, Scatter olarak kullanılır.
 • EGT slotları içinde yer alan bir başka oyun bir Burning Hot adıyla biliniyor. Klasik bir biçimde 5 tane makaradan oluşur. Hem yıldız hem de dolar sembolleri oyunda Scatter olarak kullanılır.

Slot Bonusu Veren Siteler

Firmaların birçok farklı promosyonu söz konusudur. Slot bonusu veren siteler üzerinden şu hediyeleri alabilirsiniz;

 • Slot siteleri üzerinden geri ödeme promosyonu almak çok kolaydır. Bunun için ilk olarak belli miktarda bir yatırımın slot oyununa yapılması lazım. Daha sonra kayıplar hesaplanır. Günlük, haftalık ve aylık olmak üzere değişik versiyonlarının bulunmuş olduğunu görmekteyiz. Discount hediyesi yüzde üzerinden ifade edilir. Canlı yardım alanına tıklanmasının ardından hak etmiş olduğunuz hediyeyi kolaylıkla hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Slot bonusu çekim işlemleri ise her daim çevrimin ilgili oyun alanında yapılmasının ardından tamamlanır.
 • Yatırım promosyonu her oyunda olduğu gibi slotlarda da söz konusudur. Paralı bir katılımdan yana seçimini yapmış olan kişilerin, aktarımı sorunsuz bir biçimde sağlamaları yeterli olacaktır. Bunun ardından bonusu hak etmiş olursunuz.
 • Slot ve bonus denildiği zaman birçok kişinin aklına gelen ilk hediye free spin adıyla dikkat çeker. Spin kavramı döndürmek demektir. Makaraların dönüşünü simgeler. Free ise bedava anlamına gelir. Böylelikle işletmelerin slot bölümü üzerinden belli oyunlarda ücretsiz katılım hakkını elde etmiş olursunuz. Bunun sonrasında kazanmak, ne kadar şanslı olduğunuzla alakalıdır.

En İyi Slot Siteleri

En iyi slot siteleri, her zaman şu özellikleri ile dikkat çeker;

 • Güvenilirlik açısından akıllarda soru işareti oluşturabilecek bir durum söz konusu değildir. Bu tip işletmelerin büyük bir kısmında oyun komisyonu üzerinden alınmış olan lisans kullanır. Ofislerin hatırı sayılır bir bölümünü Curaçao lisansı ile faaliyetlerini devam ettirdiğini görmekteyiz. Bunun yanı sıra bazı işletmelerde Malta oyun komisyonu lisansı bulunur. Romanya, İngiltere, Kosta Rika, Kahnwake ülkelerindeki departmanlardan da ilgili izni elde etmiş olan şirketler mevcuttur.
 • Slot siteleri her daim birden çok oyun türüne katılım hakkını sonuna kadar sunar. Çünkü slot oyunlarının farklı versiyonları vardır. Bunlar; Progressive, Videolu, Klasik, Megaways, Jackpot olarak dikkat çeker. Böylelikle karşınıza yüzlerce değişik oyun çıkmış olur. Kolaylıkla erişimi tek bir tıkla sağlayabilirsiniz. Böylelikle kazanım fırsatını yakalamış olursunuz.
 • Sorunsuz olan bu tip sitelerden para çekimi çok kolaydır. Önemli olan iki temel nokta vardır. Bunlardan birisi işletmelerin kabul etmiş olduğu yatırım yöntemleri içinden seçim yapmaktır. Diğeri ise minimum para çekim tutarının her daim göz önünde bulundurulması şeklindedir. Bitcoin, banka havalesi, kredi kartı, Qr kod, cepbank, anında havale, sanal kart uygulamaları ve cüzdan servisleri akla gelen ilk opsiyonlar olarak dikkat çeker.
 • Hızlı ve güvenilir altyapı sayesinde oyun katılımı hususunda hiçbir bir sorun çıkmaz. Tek tıkla erişim özelliğinin yanı sıra tüm slot oyunlarında yüzde yüz mobil uyum mevcuttur.

Bütün bu özellikleri sayesinde işletmelerin büyük bir beğeniyle tercih edildiğini söylemek gerekiyor.

Slot Oyunlarının Mantığı

Slot oyunlarının mantığı açıktır. Her slotta oyunun ana temasına göre tanımlanmış olan simgeler vardır. Bunlara sembol adı da verilir. Başlatma işleminin tek tıkla yapılmasının ardından oyundaki makaralar yukarıdan aşağıya olacak şekilde dönmeye başlar. Belli bir süre sonra bunlar durur. Önemli olan şey ise sembollerin ekran üzerinde görüntülenmesidir.

Paylines ya da bir diğer ifade ile ödeme hatları bu noktada çok mühimdir. Ne kadar fazla olursa, oyuna katılım sağlamış olan kişilerin kazanma şansı da o kadar yükselir. Her sembolün kazandırma oranı ve kat sayısı aynı değildir. Bunun yanı sıra oyunların bir bölümünde ilgili simgenin sadece 2 kere yakalanması yeterli olacaktır. Üstündeki rakamlar da kabul edilir. Bu kurallara uygun şekilde hareket etmek önem arz eder.

Her slot oyunun başlatılma şekli aynıdır. Girişin sonrasında ilk olarak yatırım miktarı tanımlanır. Bunun slotlara göre değişiklik gösterdiğini söylemek lazım. Ardından spin tuşuna basılır. Dileyen kişiler bu işlemi gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra otomatik bir biçimde de gerçekleştirebilirler. sultanbet vip giris hizmeti sunan bir sitedir.

Slot Oyunlarında Nasıl Kazanılır?

Slot oyunlarında nasıl kazanılır: Slot siteleri üzerinden kazanım elde etmek her ne kadar şansla alakalı olsa da belli kurallara kesinlikle dikkat etmek lazım. Bunları hemen şu şekilde sıralamak lazım;

 • Oyuna erişim sonrasında belli bir süre ve el boyunca kalıcı olmak gerekiyor. Böylelikle başarısız kombinasyonlar elenir ve zamanla daha çok kazandıran kombinasyon da karşınıza çıkmış olur.
 • Her slot oyununda minimum yatırım miktarı vardır. Bunun yüksek olması durumunda oyunda yer alan ödeme hatlarının daha çoğu açılır. Bu yüzden ilk giriş sonrasında en yüksek yani maksimum meblağ üzerinden katılımın sağlanması avantaj sağlar.

Tüm bunların yanı sıra ödeme hatları kısıtlı olmayan, içinde free spin ve bonus opsiyonları bulunan slotlara yönelmek mantıklıdır. sultanbet yeni adres ile giriş yapabilirsiniz.

S.S.S

Slot siteleri bonus verir mi?

Slot siteleri üzerinden free spin olarak bilinen bedava dönüş hakkını, yatırım promosyonunu ve aynı zamanda geri ödeme hediyesini alabilirsiniz.

Slot siteleri hangi firmaların oyunlarına yer verir?

Birçok değişik altyapı şirketinin oyunları resmi sitede yer alır. Bunların arasında EGT ve Netent firmaları öne çıkar.

Slot siteleri üzerinden nasıl oyunlarda kazanım sağlanır?

Slot girişi sonrasında uzun süre boyunca oyunda kalmak, yüksek miktarlı yatırım yapmak son derece mantıklıdır.